PLAKÁTY

Kopie originálů vytištěné na plakátový fotopapír 200g/m2

UPOZORNĚNÍ!

Od 27.11 - 13.12. nebudu v ČR. Objednávky, které budou provedeny nejpozději do 24.11. do 12:00 budu odesílat ještě ten den.

Objednávky provedené mezi 27.11. - 13.12. budu odesílat 13.12. nebo nejpozději 14.12. !

Pozn.Pokud provedete objednávku mezi 27.11. -13.-12. dorazí Vám do emailu (nejpozději do druhého dne) faktura. Pokud bude uhrazena, tak ihned po příjezdu (13.12 - 14.12.) plakát odesílám. Předem Vám velice děkuji za trpělivost a také za podporu v podobě nákupu mého umění. Š.

PLAKÁT - "PRO ŠÍLENCE"

Reprodukce originálu ze série "Tohle neni žádný umění", která ironicky využívá reálné hejty a nemístné komentáře k práci umělců, ale i k vášni sběratelů umění.

CHCI SVŮJ PLAKÁT!

DŮLEŽITÉ INFORMACE:

V případě vážného zájmu o plakát prosím vyplňte všechny části dotazníku níže.
Po vyplnění a odeslání formuláře Vás budu nejpozději do druhého dne kontaktovat emailem, ve kterém Vám zašlu fakturu k vybranému printu.

Po uhrazení částky Vám print zašlu nejpozději do 7 pracovních dní. 

V případě jakéhokoli problému či požadavku na rychlejší dodání mě prosím kontaktujte na můj email atelier.navarova@email.cz nebo mi volejte na +420 733 184 727

Odesílám přes Zásilkovnu. Pokud preferujete jakoukoli výdejnu Zásilkovny, specifikujte ji prosím ve formuláři níže. Jinak bude vybrána ta, kterou máte nejblíž Vašemu domovu.  Jedná se o nadrozměrnou zásilku, a tak se může stát, že Vámi vybraná Zásilkovna nebude tyto rozměry akcepovat. Proto je možné, že vyberu jinou pobočku, která bude nejblíže k té, kterou jste zvolili..

Doprava není započítána v ceně printu a bude Vám naúčtována ve faktuře.

Cena dopravy pro plakát po ČR : 139,-kč

Cena dopravy pro plakát na Slovensko : 149,-kč

Velice Vám děkuji za podporu, kterou mi koupeným plakátem projevujete <3

ZÁVAZNÁ OBJEDNÁVKA PLAKÁTU: